spusu Vienna Capitals – Red Bull Salzburg 2:3

22 prosince, 2019 HOKEJ0

Diváci dnes mohli sledovat jeden z nejlepších zápasů letošní EBEL!

Domácí spusu Vienna Capitals nastoupili ve Vánoční edici dresů

Salzburg hrál od začátku neskutečně uvolněně, byla ohromná radost sledovat jednoduchý, krásný a efektivní přechod Salzburgu do útoku. Každý jeho protiútok zaváněl nebezpečím. Capitals se ovšem zahanbit nenechávali, nicméně v jejich hře byla vidět mírná křeč, utkání se snažili doslova urvat silou a bojovností.
Hosté se velmi rychle dostali do dvougólového vedení a zdálo se, že si už utkání nenechají vzít. Ve druhé třetině, ještě než stačila uschnout voda na ledě snížil na 1:2 Flood a utkání začalo mít opět zajímavý náboj. Capitals zvýšili tempo a Red Bull přitlačili. Hosté ze západu Rakouska ovšem svou kvalitní hrou a opravdu rychlým přechodem do útoku motali domácím hlavu a nepustili je do drtivého tlaku. V půlce zápasu opět Salzburští odskočili do dvoubrankového úniku. Když se opět na začátku třetiny, tentokrát třetí prosadil Ali Wukovits, vyprodaná Erste Bank Arena vybuchla nasdšením a hnala své Capitals ve speciální vánoční edici dresů za vyrovnáním. To se však domácím nepodařilo, nicméně zanechali, společně s hostujícím Salzburgem vynikající dojem a nadělili svým fanouškům předčasný Vánoční dárek v podobě předvedené hry a zajímavého duelu.

Góly: 20:41 Flood (Holzapfel, Olden), 42:25 Wukovits (Baun) – 02:55 Brickley (Herburger), 05:49 Hari (Kolarik, Hochkofler) 31:23 Kolarik (Heinrich, Hari)
Diváků: 7022 (vyprodáno)