Spusu Vienna Capitals – IHC Tiroler Wasserkaft Innsbruck

18 října, 2019 HOKEJ0

Domácí z počátku utkání vtrhli na žraloky z Innsbrucku jako ve filmu Čelisti, ale první skórovali z přesilové hry hosté z Tyrolska.

Neradovali se ovšem dlouho, protože minutu a půl vyrovnal po přečíslení norský hokejista ve službách Capitals Sondre Olden. V 17. minutě otočil skóre svižného utkání Riley Holzapfel, když ovšem hosté během vlastního oslabení dvakrát jeli sami na brankáře, ale Zapolski pokaždé samostatný únik zastavil. Do šaten se šlo tedy za stavu 2:1 pro domácí Vídeňany.
Ve druhé třetině se hra drobně přiostřila a byly vidět menší potyčky, což mělo vliv i na tempo utkání. Domácí ovšem dál navyšovali vedení, když na rozdíl dvou branek zvyšoval obránce Patrick Peter a 12 sekund před koncem třetiny dával svou druhou branku utkání Riley Holzapfel.
Protože si domácí hokejisté nechali na každou třetinu rovnoměrně dva góly, vyhráli 6:1. Utkání okořenily drobné potyčky a jedna větší šarvátka, která skončila nerozhodně.

Branky: 06:43 Olden (Loney, Fischer), 16:55 Holzapfel (Loney, Olden), 31:29 Peter (Hartl), 39:48 Holzapfel, 43:27 Zalewski (Kichton, Flood), 49:14 Vause (Hartl, Winkler) – 05:25 Herbert (Guimond)
Počet diváků: 7022 (Vyprodáno)