spusu Vienna Capitals – Hydro FEHERVÁR AV19 8:2

1 ledna, 2020 HOKEJ0

Novoroční zápas mezi Rakousko Uherskem!

Ty Loney střílí na Daniela Kornakkera

Domácí Capitals na své maďarské hosty vlétli stylem jakým kdysi Maďaři dobývali Evropu a v první minutě již hala explodovala poprvé nadšením, branku vstřelil nejproduktivnější hráč Vídně Ty Loney, který měl podíl na všech čtyřech brankách v prní třetině. Když se trefil Loney v zápase podruhé a začátkem 10. minuty zvyšoval na 4:0 vyhnal z branky brankáře Kornakkera, jehož nahradil zkušená Michael Ouzas.
Ačkoliv Fehervár ve druhé třetině dal branku a přerušil tak dlouho trvající sérii Capitals bez inkasované branky, na utkání to mělo pramalý vliv, Maďaři nestíhali a spusu Vienna Capitals stále diktovali tempo hry. Názornou ukázkou byl i gól v oslabení, když obránce Brenden Kichton vymetl po samostatném úniku pavučinku v pravém růžku branky.
Utkání se dohrávalo v novoročním poklidu a uvidíme, kam až Caps dokráčí, pokud se naplní pranostika „jak na Nový rok, tak po celý rok“.

Góly: 00:26 Loney (Wukovits, Fischer), 03:03 Wukovits (Zalewski, Loney), 07:27 Wukovits (Loney), 09:11Loney (Zalewski, Aslin), 32:53 Kichton (Holzapfel, Olden), 42:56 Zalewski (Loney, Fischer), 56:10 Holzapfel (Flood, Baun) – 32:18 Girard (Szita), 49:41 Campbell, (Girard)