2 února, 2019 HOKEJ0

Dnešním zápasem uzavřel Medveščak Záhřeb svou pouť po stadionech EBEL.

Troy Rutkowski překonává Nikoliče

Klub kdysi hrající i ruskou KHL ztroskotal na finančních možnostech majitelů a sponzorů, které jsou pro hokej v Chorvatsku omezené.
Zaplněná Keine Sorgen Arena povzbuzovala domácí za povinnou výhrou. Řešilo se maximálně jaké bude skóre. Ve čtvrté minutě to začalo – Da Silva, sedmá minuta Kearns, deváta Kapstad, atd. Do kabin se odcházelo za stavu 4:0 pro domácí a bylo vymalováno. O průběhu utkání leccos napovídá i statistika střel na branku, když domácí vypálili na brankáře Nikoliče neuvěřitelných a málo vídaných 69 střel! Hosté ještě alespoň korigovali výsledek, kdy nejdříve na 1:4 snižoval Jacmenjak, ale nikdo nemohl mít sebemenších pochyb o výsledku.
Na konci třetí třetiny svítilo na světelné tabuli skóre 9:2 a i díky tomuto výsledku si Černá křídla vytvořila slušnou pozici pro další, nadstavbovou část soutěže.