SK Rapid Vídeň – TSV Prolactal Hartberg 3:4

27 dubna, 2019 FOTBAL0

Neuvěřitelný zápas připomínající chvílemi komedii utrhnul Hartberg ve svůj prospěch!

Naprosto neuvěřitelný zápas před jehož začátkem se neočekávalo nic jiného než jasné vítězství domácícho favorita na posledním outsiderem dopadl naprosto nečekaně. Shrňme to – 3 vlastní branky, dvě penalty, červená karta za dvě žluté, které rozhodčí udělil během 15 vteřin a na závěr, jako bonbonek výpadek proudu na stadionu!
Hráči a fanoušci Rapidu se ještě ani pořádně nezahřáli a na světelné tabuli již svítilo skóre 0:2! To když si dal vlastní gól Knasmüllner a z penalty zvyšoval Tadič – i když penalta se musela opakovat. Do konce poločasu se však domácím podařilo vyrovnat na 2:2. I když spíše než domácí se o tento stav přičinili hosté ze Štýrska, protože obě branky si vstřelili sami hartbergští hráči!
Domácí Rapid začal tlačit a tlak přerušila až přestávka. Po přestávce se opět na své hosty vrhli domácí fotbalisté s vervou, ale po jedné z mála šancí hosté utekli a Cancola byl ve vápně faulován. Sám si vzal míč a penaltu suveréně proměnil. Za pět minut, v 70. minutě, dostal dvě žluté karty v rozmezí 15 vtěřin střídající Murg. Obě byly za řeči k rozhodčímu. Přesilovku hosté využili a Sanogo zvyšoval už na 2:4
Rapid ještě v agónii snižoval na 3:4, ale to bylo opravdu vše a na víc se už absolutně nezmohl.
Pískot, kterým diváci vyprovázeli domácí borce do kabin byl ohlušující…