FC Salzburg – SSC Neapol 2:3

23 října, 2019 FOTBAL0

3. kolo Champions league svedlo dohromady čtvrfinalisty předchozího ročníku Evropské ligy

Po smolné porážce v Liverpoolu měl Salzburg možnost svůj neskutečný výkon (kdy srovnal ze stavu 3:0 na 3:3 a nakonec padl 4:3) ozdobit i bodovým ziskem, čímž by si téměř jistě zajistil účast v jarní fázi evropských pohárů. Po necelých dvou minutách skóroval Japonec Minamino, ale výbuch euforie na stadionu rychle zchladilo VAR, které posoudilo, že Salzburg skóroval z ofsajdu.
Utkání bylo velice vyrovnané a Salzburg se hnal za vítězstvím. Dries Mertens sice již v 17. minutě poslal Neapol do vedení, ale vycházející superstar Haland zápas dvěma góly vyrovnal.
Bohužel pro domácí Red Bull měl skvělou formu i Mertens a minutu po druhém Halandově gólu nahrál na vítězný gól Insignemu.
Salzburg – Neapol 2:3

Branky: 40. Haland, 72. Haland – 17. Mertens, 64. Mertens, 73. Insigne