FC Salzburg – Rosenborg Trondheim BK

26 října, 2018 FOTBAL0

Silné jméno, slabý výkon.


Tak by se bez větší nadsázky dalo shrnout představení Norského fotbalového hegemona a jednoho z nejznámějších klubů Skandinávie.
Dílem síly domácího Salzburgu, dílem skutečné nemohoucnosti hostů držel FC Salzburg zápas od začátku pevně v rukách a nehodlal dát norům ani čuchnout k příležitosti. Většina zápasu se odehrávala na půlce soupeře, nebo s držením míče na vlastních nohách. Domácí dobře kombinovali a vytvářeli si šance, zatímco Trondheim především bránil a čas od času vyvezl míč za vlastní půlu.
Na domácích hráčích bylo zřetelné, že nechtějí připustit drama, jako v posledním zápase proti Celtiku Glasgow, kde inkasovali v prvních minutách a složitě zápas zvraceli.
Po konci utkání svítilo na ukazateli skóre výsledek 3:0 pro domácí, což poměrně hezky vyjadřuje rozdíl a minimálně o třídu lepší výkon Salzburgu oproti jejich hostům.
Salzburg má opět parádně našlápnuto do vyšších pater fotbalové smetánky v Evropě a už teď po třech odehraných kolech má prakticky zajištěný postup do další fáze
Na utkání si našlo cestu přes 20 000 fanoušků a rozhodně museli být se svými býki spokojeni.

Ondřej Cigánek

www.facebook.com/mezisporty

Leave a Comment